Hizmetlerimiz

 

Hizmetlerimiz

Aşağıda hizmetlerimiz listelenmiştir

Mantolama

Mantolama, binalarda ısı (soğuk ve sıcak hava) kaybının minimize edilmesi ve böylelikle yaşam alanlarındaki ısıl konforun sağlanması amacıyla bina cephelerinin yalıtım sürekliliği sağlanarak ısı yalıtım levhaları ile kaplanması işlemidir.

Yapı Malzemeleri ve Kimyasalları

1665 yılında Fransa’da kurulan Saint-Gobain, bugün dünyanın en inovatif ilk 100 şirketinden biri olarak 67 ülkede, 170.000 üzerinde çalışanı, 1.000’e yakın üretim tesisi ile hizmet veriyor.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Kaliteli Malzeme

Müşterilerimize sattığımız Weber ürünlerini, yaptığımız işlerde de gönül rahatlığıyla kullanıyoruz. Çünkü kaliteli malzeme bizim vazgeçilmezimiz.

Kaliteli Hizmet

SG Yapı ailesi olarak, yetişmiş kalifiye elemanlarımız ve gerekli araçlarımızl sunduğumuz hizmetin kalitesini daima üst seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Doğru Strateji

İyi bir analiz ve raporlama ile ihtiyacınızı en iyi şekilde anlayıp; doğru işi, doğru malzeme ve doğru kişilerle sizinle buluşturuyoruz.

Sizi Önemsiyoruz

Müşterilerimizle kurmak istediğimiz birebir tanışıklık içeren ilişkileri teşvik eden, tüm yorum ve önerilerin dikkate alınmaya değer olduğu bir ilişkidir.

Çevre Dostu

Weber ürünlerini sizlerle buluşturuyor ve yaptığımız işlerde kullanıyor olmamızın bir diğer ve en önmeli nedenlerinden birisi de Çevre Dostu oluşudur.

Uzun Ömürlü

Weber'in Ege Bölge Distribütörü olmamızdaki asıl amaç kaliteye, güvenliğe, güzelliğe ve sağlamlığa olan düşkünlüğümüzden kaynaklanmaktadır.